0 364 224 09 50

Duyurular

Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı

01.06.2023
Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden Borsamıza iletilen 30.05.2023 tarih ve E-34221550-050.99-5863 sayılı yazıda; İnternet üzerinden 15 Haziran 2023 Salı günü saat 14:00'te TOBB Tedarikçi Geliştirme Programı kapsamında "Satınalma ve Tedarikçi Geliştirme Webinarı" düzenleneceği bildirilmiştir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gerçekleştirilecek olan webinarda BASF TürkKimya ve Betek Boya ve Kimya işletmelerinin satınalma ve tedarikçi programları anlatılacak ve buişletmelerin ekteki tabloda yer alan sektörler, ürün grupları ve teknolojilerde faaliyet gösteren işletmelerden ihtiyaç duyduğu ve satın almayı planladığı ürünler hakkında bilgi verilmesinin ardından katılımcıların soruları cevaplandırılacaktır.

Seminer ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından https://akademi.tobb.org.tr adresinde hayata geçirilen Türk İş Dünyası'nın Etkinlik Portalı TOBB Akademi'de pilot olarak yayınlanacaktır. TOBB Akademi üzerinden katılım sağlanması için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresi üzerinden üye olunması gerekmektedir. Katılım sonrasında görüş ve önerileriniz ile kullanıcı deneyimlerinizi egitim@tobb.org.tr eposta adresine gönderebileceği ifade edilmiştir.

Bilginize sunarız.